Giresun Haberleri

18 Mart Çanakkale Gezisi Gerçekleştirildi

Bulancak Belediyesinin katkılarıyla, Bulancak Gençlik Derneğinin organize ettiği Çanakkale Gezisi gerçekleştirildi.

0

Bulancak Belediyesinin katkılarıyla, Bulancak Gençlik Derneğinin organize ettiği Çanakkale Gezisi gerçekleştirildi. 50 gencin katıldığı gezide Çanakkale Şehitliği ve İstanbul turu yapıldı.

Geziyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Dernek Başkan Süleyman Bayrak; “Bulancak Gençlik Derneği olarak organize ettiğimiz gezi için Bulancak Belediye Başkanımız Recep Yakar’dan söz aldık ve hazırlıklara başladık. 50 kişilik genç kadromuzla ekibimizi hazırladık ve Başkan beyin de bizzat katıldığı uğurlama töreniyle 18 Ocak Cuma günü yola çıktık. Cumartesi gününü ve Pazar sabahını Çanakkale Şehitliği ve Şehitler Abidesinde geçirdikten sonra Forum İstanbul AVM’de gençlerimizle dolu dolu vakit geçirip, geri dönüş için yola koyulduk. Allah’a hamd olsun ki manevi ve çok güzel duygularla kimsenin burnu bile kanamadan evlerimize sağ salim döndük. Maddi ve manevi desteğiyle bir an bizleri yalnız bırakmayıp, sürekli irtibat halinde olan değerli başkanımıza sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım