Giresun Haberleri

Ak Parti Eynesil İlçe Başkanlığı’nda Görev Değişimi

0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından Eynesil İlçe Başkanlığına Hüseyin Mürtezaoğlu atandı.

Mürtezaoğlu, AK Parti Genel Merkezi tarafından, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir imzası ile yetkilendirildiğine dair mazbatasını, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı’nın elinden aldı.

İl Başkanı Tatlı, “Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızca AK Parti Eynesil İlçe Başkanlığı görevine Hüseyin Mürtezaoğlu görevlendirilmiştir. Başkanımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bir önceki başkanımıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

Mazbatasını alarak Eynesil AK Parti İlçe Başkanlığı görevine getirilen Hüseyin Mürtezaoğlu,” Bana bu görevi laik gören, başta AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’e, Teşkilat Başkan yardımcısı Rize Milletvekilimiz Sayın Muhammet Avcı’ya, İl Koordinatörümüz,  Artvin Milletvekilimiz Sayın Ertunç Erkan Balta’ya, Giresun Milletvekillerimiz Sayın Cemal Öztürk, Sayın Sabri Öztürk ve Kadir Aydın’a, İl Başkanımız Sayın Kenan Tatlı’ya ve tüm yetkililere teşekkür ediyorum.

AK Parti, milletin partisidir. Milletimizin bize emanet ettiği davayı sahiplenmek ve en yükseğe çıkarmak için üstlendiğimiz görevlerde en iyisini yapmanın gayreti içinde olacağız. Bu bağlamda partimiz için çalışan ve emek veren herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda yönetim kadromuzu oluşturarak başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Haber: Ahmet CEYLAN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım