Giresun Haberleri

Ak Parti Giresun’dan Bursa’ya Çıkarma…

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bursa’da önemli ziyaretlerde bulunduklarını kaydetti.

Tatlı, “Çok verimli geçen ziyaretlerimizde Giresun’dan binlerce kilometre uzaktaki hemşerilerimizle hasret giderdik, onlarla hasbihal ettik, görüş ve önerilerini dinledik, birlikte daha güzel ne gibi çalışmalara imza atabiliriz diye değerlendirmelerde bulunduk. Memleket hasretiyle yanıp tutuşan hemşerilerimizin ilimiz ve ülkemiz için yaptıkları başarılı çalışmalarla gurur duyduk. Bursa’da bizlere yaşattıkları Giresunluluk dayanışması, birlik, beraberlik ve nazik ev sahiplikleri için tüm hemşerilerimize en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Allah yollarını açık, birlik ve beraberliklerini daimi eylesin” ifadelerini kullandı.

Tatlı, yaptığı açıklamada, “Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş, Bursa eski milletvekili Zafer Hıdıroğlu, Espiyeliler Derneği Başkanı Abdullah Beşli, Gemlik Giresunlular Derneği Başkanı Nadir Uzun, Şebinkarahisar Dernek Başkanı Erhan Ertürk ve birçok STK başkan ve yöneticisi ile Ak Partide birçok kademedeki Giresunlu, çok sayıda bürokrat ve iş insanlarımızın katıldığı bir program gerçekleştirdik” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım