Giresun Haberleri

Ak Parti İl Başkanı Tatlı, Corona Kurallarına Uyarak Bayramlaşalım

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresunluların corona tedbir ve kurallarına riayet ederek bir bayram geçirmelerini diledi. İl Başkanı Tatlı yayımladığı Kurban Bayramı mesajında, koronavirüs salgının devam ettiğine dikkat çekerek, gerek kurbanlık hayvan satılan pazar yerlerinde, gerekse de kurban kesim yerleri ile bayramlaşmalarda mutlaka maske kullanılmasını ve sosyal mesafe kurallarına uyulmasını istedi.

Bir bayrama daha kavuşmanın heyecanı ve sevinci içerisinde olduklarını ifade eden Tatlı “Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla kutluyor; bayramın, şehrimiz, ülkemiz, tüm İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

Milletçe zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde, milli birliğimizi ve beraberliğimize daha da büyük bir önem vermemiz gerekmektedir. Şüphesiz her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da milli ve manevi değerlerimiz etrafında bütünleşerek milletçe, dostluğumuzu, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı güçlendireceğiz. Milli birlik ve dayanışma içerisinde ülkemiz üzerine oynanan her türlü oyunu bertaraf edip, krizlerden uzak bir konumda, istikrar ve güven içinde geleceğimizi inşa ve ihya edeceğiz.

Milletçe 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımız doğrultusunda kutlu yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, her zaman olduğu gibi bu bayramda da, karşılıklı sevgi ve saygının öne çıkması, dargınların barışması ve herkesin kardeşçe kucaklaşması en büyük temennimizdir. İnşallah, hep birlikte ve huzur içerisinde bir bayram geçirmeyi Rabbimden niyaz ediyor, tüm hemşerilerimin ve Müslüman aleminin mübarek kurban bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım