Giresun Haberleri

Ak Parti Teşkilatı Keşap’a Çıkartma Yaptı

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı ve il yönetimi, Ak Parti Keşap ilçe Başkanı Samet Küçük ve ilçe yönetimi Keşap’ta pazarcı esnafı, vatandaşları ve STK’ları ziyaret ettiler.

Başkan Emür “AK Parti İl Başkanımız Kenan Tatlı, İlçe Başkanımız Samet Küçük, İl Genel Meclis Üyelerimiz Mustafa Kemal Kurt, Adem Çakır, Kadın Kolları Başkanımız Saliha Bıçakçı ve teşkilatımızla bugün ilçemizde hemşerilerimizle bir araya gelip, Cumhurbaşkanımızın selamlarını ilettik. İlçemizin can damarı esnaf kardeşlerimizin sorun ve taleplerini dinledik. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı işler bol kazançlar diliyorum. Biz birlikte güçlüyüz. Milletle el eleyiz. Hep öyleydik. Hep öyle olacağız. Gücümüz birliğimizdir.

Başkan Emür “Keşap’ta bulunan sivil toplum kuruluşlarımız Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Esnaf ve Kefalet Odası, Şoförler Odası ve Keşap Ziraat Odasına yine ilçemizde faaliyet gösteren Ünal Fındık Fabrikasına ziyaret gerçekleştirdik. İlçemiz ile ilgili çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım