Giresun Haberleri

Ak Parti’de Aday Adaylığı Başvuruları Başladı

0

Ak Parti Giresun İl Başkanı Mete Bahadır Yılmaz imzasıyla yapılan yazılı açıklamada milletvekili adaylığı başvurularının başladığı açıklanarak adayların uyması gereken şartlar açıklandı.

Yapılan açıklamada “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin 14 Mayıs’ta yapılmasını kararlaştırılması ardından, AK Parti Genel Merkezimizin almış olduğu karar neticesinde; 13.03.2023 Pazartesi günü itibariyle Milletvekili Aday Adaylığı başvuruları;  AK Parti Giresun İl Başkanlığımızdan ve isteyenler https://basvuru. akparti.org.tr/ adresinden başvurularını yapabileceklerdir. Milletvekili aday adayları son başvuru tarihi ise 16.03.2023 Perşembe günü saat 21.00 itibariyle son bulacaktır.

Cumhurbaşkanımız liderliğinde, AK Parti Teşkilatları olarak, ülkemize kazandırdığımız eser ve hizmetleri, milletimize olan minnetimizin sadece bir göstergesi olarak görüyoruz. Türkiye Yüzyılı programımızla, Cumhuriyetimizin yeni yüzyılına güçlü bir başlangıç yaparak, açtığımız her yol gibi, Türkiye Yüzyılında da milletimizle birlikte nice zaferler kazanacağımıza yürekten inanıyorum.

2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri bizim için hem 20 yıllık eser ve hizmet siyasetimizin sembolü, hem de yeni vizyonumuz Türkiye Yüzyılının başlangıcı olacaktır. Önümüzdeki aylarda yaşanacak seçimi önemli ve tarihi kılan da işte budur.

Her seçime büyük mücadeleyle, azimle, gayretle hazırlanan AK Parti Teşkilatlarımız Allah’a şükür her seçimde de sandıktan zaferle çıkmayı başardı. İnşallah önümüzdeki seçimde de Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hem şehrimizde hem de ülkemizde sandıklardan zaferle çıkacağımızdan en ufak şüphe duymuyoruz.

Bu vesileyle yaklaşan seçimlerin ülkemiz, milletimiz ve memleketimize hayırlar getirmesini diliyor, başvuru yapacak aday adaylarımıza başarılar diliyorum” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım