Giresun Haberleri

Alucra Müftülüğü’nden İhtiyaç Sahiplerine Destek

0

Alucra İlçe Müftülüğü mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. Diyanet işleri Başkanlığı ile Türk Diyanet Vakfı’nca “Beklenen Sensin” yardım kampanyasında toplanan 149 gıda paketi Türkiye Diyanet Vakfı Alucra Şubesi yetkilileri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Temel ihtiyaç gıdalarının bulunduğu paketler ihtiyaç sahiplerin evlerine ulaştıran Türkiye Diyanet Vakfı personeli, kampanyaya destek olan hayırseverlere teşekkür ederek mübarek Ramazan ayının bereketine kavuşmalarını dilediler.

Alucra İlçe Müftüsü Yahya Balcı konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada “Diyanet işleri Başkanlığımız ile Türkiye Diyanet Vakfı’nın “Beklenen Sensin” şiarına binaen Türkiye Diyanet Vakfı Alucra Şubesi olarak bu sene de kardeşlerimizi unutmadık. Hayırsever vatandaşlarımız ve Vakfımızın emaneti olan Ramazan Paketlerini ilçe merkezinde ve köylerimizdeki ihtiyaç sahibi 140 aileye ulaştırdık” dedi. Alucra İlçe Müftüsü Yahya Balcı, kampanyaya destek olan hayırseverlere ve din görevlilerine teşekkür etti.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım