Giresun Haberleri

Alucra’da Yol ve Su Sorunu Bitmemiş…

0

Topçam Mahallesi Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği yönetimi Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’ı makamında ziyaret etti. Topçam Mahallesi Derneği Başkanı  Asım Fındık ve yönetim kurulu üyelerinden Durmuş Kılıçkaya, Hüseyin Yırtmaz ve  İlhami Pural bir heyet Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’ı makamında ziyaretleri esnasında Topçam Mahallesinin sorunlarını dile getirip soruların çözümü hakkında yapılması gerekenleri  istişare ettiler.

Topçam Derneği Başkanı Asım Fındık görüşme esnasında Topçam Mahallesinin ikinci tali yolu olan Kızak yolunun satıh düzenlemesi yapılarak ulaşıma açılmasını ve sürekli su sıkıntısı yaşadıklarını belirtip su ihtiyaçlarını karşılamak için yaylalarında bir gölet inşa etmeleri talebinde bulundu.

Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar Alucra ilçemizin Topçam Mahallesinde yaşanan bu sıkıntıları gidermek için çözüm noktasında elimizden geleni yapmaya hazırız diyerek su ve yol ihtiyacını gidermek için fizibilite çalışmalarını en kısa zamanda başlatacaklarını belirtti.

Topçam Derneği Başkanı Asım Fındık ve yönetim kurulu üyeleri  Alucra Belediye Başkanı Aybar’a “Dernek yönetimi olarak bizleri samimi ve içten karşıladığınız için çok teşekkür ederiz” dedi

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım