Giresun Haberleri

Başkan Durdu’dan Annelere Anlamlı Sürpriz

Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı Şaban Durdu, anneler günü dolayısıyla ziyaret ettiği kadınların anneler gününü kutlayarak onlara çiçek hediye etti.

0

Durdu, Esentepe Mahallesi’nde yaşayan ihtiyaç sahibi bir anneyi ziyaret ederek, 3 aylık kira bedelini, doğalgaz, elektrik ve su faturalarını da ödedi. Korona virüsün ülkemizde yayılmasından sonra yaptığı yardımlarla dikkatleri üzerine çeken Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı Şaban Durdu, Ramazan ayı boyunca yapmış olduğu gıda yardımlarıyla da takdir topladı. Sağlık çalışanlarına ücretsiz su temininde de bulunan Durdu, Pazar günü kutlanacak olan “Anneler Günü’nde annelere yapmış olduğu sürprizle bir kez daha takdir topladı. Durdu, ziyaret ettiği annelere çiçek hediye ederek, günlerini kutladı.

Bununla da sınırlı kalmayan Durdu, Esentepe Mevlana Ortaokulu öğretmenlerinden Derya Çiçek ve Deniz Gürkan’ın bilgilendirmesiyle ihtiyaç sahibi bir anneye de yardım elini uzattı. Esentepe Mahallesi’nde oğluyla tek başına yaşayan ve ihtiyaç sahibi olduğu öğrenilen kadının kapısını okul öğretmenleriyle birlikte çalan Durdu, ailenin mutfak masraflarını karşıladı. Durdu, ailenin 3 aylık kira bedelinin yanı sıra elektrik, su ve doğalgaz faturalarını da ödeyerek bir nebze rahat nefes almalarını sağladı.

Emin Haber’e konuşan Şaban Durdu, “Karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, hayırlı ve güzel nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan, çocuklarına duyduğu sevginin hiç bir maddi değer ile ölçülmeyeceğini ifade eden, bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, bizi biz yapan, küçüklerimize sevgiyi, büyüklerimize saygıyı öğreten annelerimizin Anneler gününü kutluyor, ebediyete intikal eden annelerimizi de Allah’tan rahmet diliyoruz. Cennet annelerimizin ayakları altındadır” dedi.

Kaynak: http://www.eminhaber.org/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım