Giresun Haberleri

Başkan Görgülüoğlu’ndan Duyarlı Şoföre Plaket! 

0

Piraziz- Giresun dolmuş durağında çalışan Erdem Yıldız  “Kadına Yönelik Şiddete Karşı”  dikkat çekmek için aracına “Biz Kadınları El Üstünde tutun derken Tabuttan Bahsetmedik” sloganıyla fotoğraf yaptırdı. Erdem Yıldız’ın yaptırdığı bu fotoğraf bölgemizde olumlu etkiler yarattı. Birçok kişi şoför Erdem Yıldız’ı göstermiş olduğu bu duyarlılıktan dolayı tebrik ederken, Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu da kendisini plaketle tebrik etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu yaptığı açıklamada “Piraziz- Giresun Dolmuş Durağında çalışan Erdem Yıldız kardeşimiz “Kadına Yönelik Şiddete Karşı”  dikkat çekmek için aracına yaptırmış olduğu fotoğrafla toplumda olumlu etkiler yarattı. Bizlerde göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı kendisini tebrik edip, plaket takdim ettik. Kadına yönelik her türlü şiddetin karşısında, şiddet mağduru kadınlarımızın da her zaman yanındayız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım