Giresun Haberleri

Başkan Özhaseki, Giresun Belediyesini Ziyaret Etti

0

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Giresun’a geldi. Giresun Belediyesi’ni ziyaret eden Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’ndan brifing aldı.

Başkan Özhaseki’yi Giresun’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Şenlikoğlu, belediye toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme ve istişare toplantısında devam eden, tamamlanan ve planlanan projelerle alakalı detaylı bir sunum yaptı.

Tüm projeleri ve hedeflerini anlatan Başkan Şenlikoğlu, çalışmalarının devam ettiğini belirterek, gayelerinin gelecek nesillere daha iyi ve yaşanabilir bir Giresun bırakmayı hedeflediklerini kaydetti.

İstişare ve değerlendirme toplantısı sonrası kısa bir açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Giresun Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

Öte yandan Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve beraberindeki heyetle dış cephe ve sokak sağlıklaştırma, yeni hizmet binası, dal-çık bölgesi, şehir girişi düzenleme ve Bulancak durağı projesi ve Giresun Kalesi’nde incelemelerde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım