Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu Annelerimizin Ellerinden Öpüyorum

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında, toplumu şekillendiren en değerli varlıkların anneler olduğuna vurgulayan Başkan Şenlikoğlu anneliğin karşılıksız ve koşulsuz sevgi anlamına geldiğini söyledi.

“Yılın her gününü Anneler Günü olarak bile kutlasak yine de haklarını ödeyemeyiz” diyen Şenlikoğlu şöyle devam etti: “Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakârlığa ve cefakârlığa katlanarak büyüten annelerimiz, hayattaki kılavuzumuz, yol göstericimizdir. Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur.

Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır. Annelik gibi kutsal bir sorumluluğu üstlenen kadınlarımız, yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Üzerimizde ödenmez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiçbir maddi değerle ölçemeyeceğimiz annelerimiz her zaman baş tacımızdır. Bizleri büyütüp yetiştiren, sevgiyi, saygıyı öğreten annelerimizi sadece belirli günlerde değil, her zaman hatırlamalıyız.

Mutluluğumuzla mutlu olan, üzüntümüzle kederlenen annelerimizin yüzünü güldürmek, onların gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur. İyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin ellerinden öpüyor, Anneler Günü´nü kutluyorum.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım