Giresun Haberleri

Başkan Şenlikoğlu’nun Babalar Günü Mesajı

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Babalar Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm babaların gününü kutladı.

Başkan Şenlikoğlu mesajında, babalık kavramının sorumluluk ve fedakarlık ile eş değer bir kavram olduğunu belirterek: “Annelerimiz nasıl ki ailenin temel taşı ise babalar da ailenin temel direğidir. Babalar öyle önemli bir vazife üstlenmişlerdir ki, evlatları için daima gerçek bir yol gösterici ve en büyük örnektir. Ailesi için yüklendiği sorumluluğun bilincinde olan babalar, aynı zamanda sağlıklı bir toplumun oluşmasının da en önemli etkenidir” dedi.

Başkan Şenlikoğlu şöyle devam etti: “Babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi ve şefkati evlatlarından hiçbir zaman esirgememiş ve bu yüzden evlatları tarafından daima örnek alınmışlardır. Aile huzurunun ve mutluluğunun devamı için ömrünü bizlere vakfeden babalarımıza hak ettikleri değeri vermeli, saygıda kusur etmemeliyiz. Bizlerle sevinen, bizlerle üzülen ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımızın bu mutluluğunu sürekli kılmalıyız. Onlara yalnızca babalar gününde değil, bizlere ihtiyaç duydukları her dönemde destek olmalı, bizler için ne kadar değerli olduklarını daima hissettirmeliyiz. Bu vesile ile başta evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanları ailesi için seferber eden çocuklarına karşı şefkat ve merhametini esirgemeyen tecrübeleri ile her zaman yol gösterici olan tüm babaların Babalar Gününü kutluyor, aileleriyle sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım