Giresun Haberleri

Bektaşoğlu Seçimler Demokrasilerin Vazgeçilmezidir

0

İyi Parti Giresun İl Başkanı İsmail Bektaşoğlu yaptığı basın açıklaması ile “seçimler demokrasilerin vazgeçilmez unsurudur. Güzel bir seçimi geride bıraktık” dedi.

Bektaşoğlu açıklamasında “Demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olan bir seçimi daha geride bıraktık. Bu süreç içerisinde il başkanlığımız, merkez ilçe başkanlığımız ve tüm ilçe başkanlıklarımız olarak büyük bir özveri ile çalıştık. Tabii ki her seçim iki şıklıdır, kazanmak ve kaybetmek bunun sonucudur. Millet iradesine saygı duymak siyasetin gereğidir.

İyi Parti ailesi olarak çok çalıştık ama sonuç olarak kazanamadık ben vekil çıkaran diğer siyasi partileri kutluyor başarılar diliyorum. Ayrıca şu bilinmeli ki milletvekili olan adayların Giresun halkı adında takipçisi olmaya devam edeceğiz.

İyi Parti ailesi olarak bizlere teveccüh göstererek oy veren, vermeyen tüm Giresun halkına canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım