Giresun Haberleri

Bektaş’tan Belediyeye Asfalt Eleştirisi

0

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Sagae Caddesi’ndeki asfalt ihtiyacına dikkat çekti. Bektaş, belediye yetkililerinin şehrin önceliklerinden bihaber olduğunu ifade ederek, “Uzun süredir kent merkezimizde ihtiyaç duyulan asfaltlama çalışmaları Giresun Belediyesi tarafından bir türlü başlatılamamıştı. Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığı olarak muhtarlarımızı ziyaret ettiğimizde de en çok duyduğumuz yakınma yine asfaltlama konusunda olmuş ve talepleri kamuoyu ile paylaşmıştık.

Açıklamalarımızdan sonra belediyenin çalışmalara başladığına dair açıklamaları gelse de dikkatle bakıldığında çalışmaların kısmi bölgelerde ve yetersiz yapıldığını görmekteyiz.” diyerek ağır eleştirilerde bulundu.

Sagae Caddesinin bu konuda yaşadığı mağduriyeti dile getiren Bektaş, “1988 yılında kardeş şehir ilan edilen Japonya’nın Sagae kenti onuruna ismi verilen Gemilerçekeği Mahallesi Sagae Caddesi’nde asfalt yerine kilit parke ile yapılan yama aylardır düzeltilmemiştir.

Vizyon kelimesini dilinden düşürmeyip Japonya’dan hibe edilen proje ödüllü gezici sağlık otobüsünü hurdaya ayıran yetkililerin vizyonsuzluğu Japonya’dan duyulmadan Sagae Caddesi’nin asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasını umuyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım