Giresun Haberleri

Belediye Başkanları Eynesil’de Buluştu!

0

AK Parti Eynesil Gençlik Kolları Başkanlığının davetlisi olarak Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Fatih Duzcu ve Ören Belde Belediye Başkanı Mustafa Eren, ilçe teşkilatını ziyaret edip, siyasi tecrübelerini paylaştılar. Teşkilat ziyareti sonrası özel bir işletmede gençlerle bir araya gelen belediye başkaları, ziyaretin gerçekleşmesinde Gençlik Kolları Başkanı Dursun Yayla’nın büyük katkılarının olduğunu söylediler.

“Böyle Bir Çalışma Olacağını Düşünmedik”

Ev sahibi olarak ilk konuşmayı Ören Belde Belediye Başkanı Mustafa Eren yaptı. Eren konuşmasında azimli ve gayretli çalışmalarından dolayı gençleri tebrik etti.

Eren konuşmasında, “Dursun başkan bu göreve gelene kadar, ilçemizde böyle bir çalışmanın olacağını tahmin etmezdik. Takdir edilir, gayretli çalışmaları var. Gençlik kolları olarak, İnşallah bu heyecanları devam eder. Bizde elimizden geldiğince onlara yardımcı olacağız. Yolumuz, davamız bir. Arkadaşlarımızın, gençlerimizin, il genelinde belediye başkanlarını ve teşkilatları ziyarete etmeleri bizim açımızdan da çok olumlu oluyor. Onlarda ki çalışma azmini görünce çok mutlu oluyorum” diyerek, misafir olarak Eynesil ilçesine gelen belediye başkanlarına teşekkür etti.

“Biz Kitle ve Hizmet Partisiyiz”

Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden “AK Gençlik olarak, gençlerimiz Dursun Başkan önderliğinde birliktelik sergiliyorlar. Çalışmaları kapsamında beni de makamımda ziyaret ettiler. AK Parti bir ideoloji partisi değildir. Biz bir kitle ve hizmet partisiyiz, bir dava partisiyiz. Onun için bu davada da samimi olmak, birlikte olmak, bu davamıza güç kazandırmıştır. Bu anlamda Eynesilli geçlerimizin birlikteliği önemli, kıymetli ve güzel bir şey“ diyerek, gençlere çalışmalarında başarılar diledi.

Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Fatih Duzcu da gençleri örnek çalışmalarından dolayı tebrik etti. Duzcu “En önemlisi geçlerimize sahip çıkmak. Geçlerimiz ne kadar iştahlı olursa, bizimde ayaklarımız yere o kadar sağlam basar” dedi.

“Gençler Çalışınca, Teşkilatta Çalışıyor”

AK Parti Giresun İl Genel Meclis Üyesi Fatih Cansız, “Yeni bir Gençlik Kolları kuruldu ve geçlerimiz çalışmalarıyla teşkilata yeni bir ivme kazandırdılar. Böyle bir çalışmayla gençlerimiz ilçe teşkilatını da çalışmaya itiyorlar. Geçlerimiz bu çalışmalarına devam etsinler. Biz her zaman maddi veya manevi yanlarındayız. Biz gençlerimizle yapamayacak olduğumuz bir şey yok demiyoruz ama yapmak için onlarla var gücümüzle uğraşırız” dedi.

“Bize Bu Fırsatı Veren Büyüklerimize Teşekkür Ediyorum”

En son, Eynesil AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Dursun Yayla da bir konuşma yaparak, “bizi bu göreve layık gören büyüklerime teşekkür ediyorum. Onlar bize bu davada inandı, güvendi ve bize bu fırsatı verdiler. Bizde Eynesilli gençler olarak faaliyetlerimize, hizmetlerimize devam etmek için Belediye Başkanlarımızın ayaklarına gittik. Bizi en iyi şekilde ağırladılar. Bizlerde onları ağırlamak istedik. Davetimizi kırmayıp bizi onurlandıran tüm belediye başkanlarıma, il genel meclis üyemiz Fatih Cansız’a ve teşkilat üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Fikret BODUR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım