Giresun Haberleri

Bulancak Belediyesi’nde Yağmur Alarmı!

0

Bulancak’ta dün akşam saatlerinde başlayan yağmur sonrası, Belediye Başkanı Recep Yakar’ın talimatıyla alarma geçen tüm ekipler, olumsuz bir durum yaşanmaması için sahaya inerek gerekli tedbirleri aldılar.

Dün ve bugün için yapılan meteorolojik uyarı ve Pazar günü akşam saatlerinde başlayan yağmurla birlikte, Başkan Yakar’ın talimatıyla harekete geçen; Fen İşleri, İtfaiye, Temizlik, BULASKİ Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler ve Mezarlık İşleri Birimleri ekipleri sahaya indiler. Kaldırım ve yol kenarlarının temizliği, logar ve mazgal ağızları ve ızgaraları temizliği gibi işleri acil bir şekilde yaparak olumsuz bir durum yaşanmasının önüne geçtiler. Gece boyunca da süren yağmur boyunca teyakkuzda olan ekipler, herhangi bir olumsuzluğa geçit vermediler. Yağmurun bugünde devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Yakar, ekiplerimiz alarm durumunun devam edeceğini her türlü olumsuzluğa anında müdahale edeceklerini belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım