Giresun Haberleri

Bulancak Organik Pazarı Yeni Yerinde

0

Yeniden düzenlenen ve bir kısmı otopark olarak hizmete açılan Sahil Park içinde yer alan ve yapımı tamamlanan Şehit Eren Bülbül Çocuk Parkı’ndan sonra, çocuk parkının önünde planlanan “Organik Pazar” dükkânları da yerine yerleştirildi.

Daha önce, geçici olarak Salı Pazarı kenarındaki dükkânlarda köy ürünlerini satışa sunan köylü kadınlara yönelik olarak planlanan 18 adet ahşap dükkân geçtiğimiz hafta yerlerine yerleştirilirken, dükkânların dağıtımının da önümüzdeki günlerde yapılarak faaliyete geçmesi bekleniyor.

Köylü kadınlarımızın yetiştirdikleri doğal ve organik ürünleri daha sağlıklı ve düzenli bir ortamda satabilmeleri ve vatandaşlarımızın da bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilmeleri için yeni Organik Pazar düzenlemesini hayata geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanımız Recep Yakar, “Köylü kadınlarımıza ve halkımıza hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım