Giresun Haberleri

Büyük Giresun Buluşması İftarda Gerçekleşti

0

Giresun sivil toplum kuruluşlarının öncüsü ve çatı kuruluşu Giresun Federasyonunun düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programı Bağcılar Belediyesi Halk Sarayı’nda yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kurulu tarafından başarılı bir organizasyona daha imza atarak takdir topladığı iftar programı  ‘’Büyük Giresun Buluşması’nda’’ her kesimi bir araya getirdiği sosyal etkinlik memnuniyet topladı ve organizasyon olarak tam not aldı.

‘’Giresun aynı masada buluşuyor’’ sloganı ile yapılan iftar programı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı, iftar yemeğinin ardından sofra duası yapıldı ve protokol konuşmalarına geçildi.

İftar programında konuşma yapan Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, hemşerileri ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek, destek veren Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir ve ekibine teşekkür etti. Başkan Memiş iftar programına katılan tüm hemşerilerine teşekkür ederek davetlilerin yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramını kutladı.

Tecrübeli sunucu Musa Ada tarafından sunumu yapılan ve Bağcılar Belediyesinin destek verdiği iftar programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Bağcılar Belediyesi Başkanı Abdullah Özdemir katılarak birer konuşma yaptılar.

İftara, İBB Meclis üyeleri Bora Kılıç ve M. Selim Bilmen, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Giresun Eğitimciler Derneği Başkanı Arif Dede, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Sağlık Platformu Başkanı Doç. Dr. Sebahattin Destek, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sağlık çalışanları, federasyon gençlik ve kadın kolları, iş adamları, basın mensupları ve davetliler katıldı.

Haber: Sadi Toygar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım