Giresun Haberleri

Cici Pizza Giresun’da Lezzeti Damaklarda

0

Giresun’da bankacı iken, Almanya’ya aile birleşimi nedeniyle giden ve tercihini bu yönde kullanan Giresunlu müteşebbis Harun Cici, Werdohl ve çevresinde hizmete açtığı ticari işletmelerini memleketi Giresun’a da taşıdı.

Önce Almanya’nın Dormund yakınlarında Werdohl semtinde Cici Reisebüro turizm acentesi açan Harun Cici, daha sonra sigorta sektörüyle birlikte emlak hizmetleri de vermeye başlamıştı. Ardından Cici Saray adını verdiği düğün ve toplantı salonları işletmesini de hizmete açarak iş hacmini genişletti. Almanya’da Restaurant-Cafe ticaretine de atılan Cici, farklı sektörlerdeki yatırımlarının bir kısmı ile Türkiye’de de faaliyet göstermeye karar verdi.

Almanya’nın ikamet ettiği kentte sivil toplum kuruluşlarının içinde de yer alan Cici, bir süre Werdohl ve Çevresi Giresunlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Başkanlığını da yürüttü. Cici Giresunspor’un bir süre Almanya Temsilcileri arasında yer aldı.

Harun Cici Almanya’nın Seuerland bölgesinde, SATİAD ismiyle Türk İşadamları Derneği’nin kuruluşunun içinde yer aldı ve başkanlığını da yaptı.

Türkiye’de önce İzmir’e Cici Pizza açan müteşebbis Harun Cici, bu kez de memleketi Giresun’da Alpaslan caddesi üzerinde Ortaklar İş Merkezi girişinde yeni işletmesini açarak müşterilerinin hizmetine sundu.

Giresun Belediye Meclis üyesi ve işadamı Harun Cici’nin sahibi olduğu “Cici Pizza” düzenlenen törenle hizmete girdi.

İYİ Parti Giresun Belediye Meclis Üyeliği görevini de ifa eden Harun Cici’nin yeni işletmeye açtığı Cici Pizza’nın açılışına iş, siyaset, sanat, basın dünyasından pek çok insan katıldı.

kurallarına mümkün olduğunca dikkat edilmeye çalışılan Cici Pizza’nın açılış kurdelesini Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın ile CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Ünzile Yüksel, Yavuzkemal Belediye Başkanı Adem Önal, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, GESOP Başkanı Ali Kara, siyasi partilerin il başkanları ile onlara eşlik eden isimler kestiler. Pandemi şartlarına rağmen pek çok insanın gösterdiği büyük ilgi dikkatlerden kaçmadı.

Açılışa katılanlar arasında siyasi kimliklerin yanında, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları, medya mensupları, il genel ve belediye meclis üyeleriyle birlikte değişik mesleklere mensup hemşerilerimiz katıldılar.

Özel bir teknikle üretilen pizzaları ve zengin menüleriyle kısa zamanda Giresunluların ilgisini çeken Cici Pizza’nın açılışı beklentilerin üzerinde gerçekleşti.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, işyerinin Giresun’a ve işletme sahibine hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Törende konuşan işadamı Harun Cici, açılışa gösterilen ilginin kendisini oldukça duygulandırdığını ifade ederek “Hepinize minnettarım” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım