Giresun Haberleri

Çotanak Kart Sahiplerine Ulaştırılmaya Devam Ediyor

Bursa Giresunlular Derneğinin geçen Ramazan ayında hayata geçirdiği Çotanak Kart projesi hızla büyümeye devam ediyor.

0

Bursa Giresunlular Derneği tarafından hazırlatılan ve ihtiyaç sahiplerinin market alışverişlerini yapabilmeleri için geliştirilen Çotanak Kart şimdide derneğe burs başvurusunda bulunan üniversite öğrencilerinin adına çıkartılarak dağıtılmaya başladı.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak bursagiresunlular.com web sitesini ve kuzeyyildizitv.com internet televizyon kanalını hizmete sokan Bursa Giresunlular Derneği geleceğimiz olan gençlerimizi de unutmayarak 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı burs başvurularını almaya başladı.

Üniversite Öğrencilerine Burs ve Çotanak Kart desteği

Burs başvurusu için Bursa’da ikamet edip, Giresunlu ailenin evladı olması ve derneğe üye olunması kriterini belirlediklerini söyleyen Bursa Giresunlular Derneği Başkanı Üzeyir Aktaş; “Derneğimize burs için başvuru yapan tüm Üniversite öğrencilerimiz için, derneğimiz tarafından isimlerine çıkartılan Sodexo Çotanak Alış Veriş Kartlarına gerekli para yüklemelerini yaptık, kullanıma açtık. Burslarını da inşallah Kasım ayında hesaplarına yatırmaya başlayacağız. Öğrenci kardeşlerimiz kartlarını dernek merkezinden alabileceklerdir. Bunun yanında üniversitelerde başarılı olan Bursa’da ikamet eden Giresunlu olmayan öğrenci kardeşlerimiz için ise % 20’lik bir kontenjanımız bulunmaktadır” dedi.

Erdal Avcı / Bursa

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım