Giresun Haberleri

Dünya Devi Apple’ın Reklam Yüzü Giresunlu Olacak

0

Eynesilli Mustafa Mert Topal’ın internet üzerinden yaptığı başvuruyu Apple reklam firması kabul etti. Eynesiller Derneği Facebook sayfasında yapılan paylaşımına göre “Eynesil Derebaşı Mahallemizden Bülent Topal’ın oğlu Mustafa Mert Topal, binlerce kişi arasından seçilerek, dünya markası Apple’ın reklamlarında oynamaya hak kazandı. Aynı zamanda Trabzonspor’un alt yapısında forma giymekte olan, 17 yaşındaki başarılı gencimiz bu ay içerisinde ABD’ye giderek, 4 ay sürecek çekimlere katılacak” denildi.

Konuyla ilgili olarak Giresun Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Kömürcü, “Dün akşam ulusal televizyonlarda “Trabzonlu gence Apple’den davet” diye haberler geçilmesine rağmen gencin Giresun Eynesil ilçesinden olduğu öğrendik. Son tahlilde ülkemizin değerli bir genci dünyanın en büyük teknoloji devi Apple’den davet edilmiştir, tebrik eder başarılar dileriz. Giresunlu bir genç olması bizleri ayrıca gururlandırmıştır” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım