Giresun Haberleri

Enver Yücel Ülkemizi Gururlandırdı

0

BAU Küresel Başkanı Hemşerimiz Enver Yücel, dünyanın saygın kuruluşlarından biri olan Ernst & Young tarafından yapılan dünyada yılın en iyi girişimcisi ödülünün halkın seçimi bölümünde birinci seçildi.

Konuyla ilgili olarak Giresun Dergisi Sahibi Gazeteci Remzi Mamaşoğlu “Giresun cemiyetlerinde aynı çatı altında birlikte yol yürüdüğümüz, Giresun Vakfı Kurucular Kurulu’nda birlikte yola çıktığımız, Giresun Vakfı Başkanı iken aynı yönetimlerde birlikte görev yaptığımız, bizzat kendisinin başkan olarak görev yaptığı yıllarda Başkan Vekilliğini yaptığımız, Giresun adına yaptığı her hizmetlerde yayında bulunduğum, güzel hizmetlerinin şahidi olduğum böylesine güzel projelere ve hizmetlere imza atan, yarının parlak bir Türkiye’sini, belki de global dünyayı yönetecek insan yetiştiren, yaptığı ve el attığı her işte kaliteye önem veren, insan odaklı çalışan, doğduğu toprakları hiç ama hiç unutmayan, sağduyu sahibi, Giresunlu, Pirazizli, Şeyhli’den, Türkiye’nin yetiştirdiği, ülkemizi dünya ülkelerinde Yücel’ten dünya girişimcileri arasında açık ara birinci olup ülkemizi gururla ve onurla temsil eden, saygıdeğer hemşehrimiz Enver Yücel bizleri bir kez daha gururlandırdı. Başarısından ve başarılarından dolayı kendilerini tebrik ediyor, Giresun adına ve ülkem adına onurlandığımı ifade etmek istiyorum” dedi.

Tebrikler değerli hemşehrim Sayın Enver Yücel…

Türkiye adına aldığınız bu ödül ne kadar da güzel…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım