Giresun Haberleri

Eren Bülbül’ün Adı Sahil Çocuk Parkına Verildi 

0

Yeniden düzenlenen ve bir kısmı otopark olarak hizmete açılan Sahil Park içinde, yapımı devam eden Doğu Karadeniz’in en büyük çocuk parkına Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ın talimatıyla “Şehit Eren Bülbül Çocuk Parkı” ismi verildi.

Emniyet Müdürlüğü karşısında ve Bulancak Deresi kenarında altı da otopark olan alanda yapımına başlanan çocuk parkında oyun gruplarının montajı tamamlanırken, diğer düzenlemelerinde kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Eren Bülbül İsmini Unutturmayacağız!

Belediye Başkanı Recep Yakar, “11 Ağustos 2017’de hain terör örgütünün saldırısında şehit düşen J. Asb. Kd. Bçvş. Ferhat Gedik ve Eren Bülbül’ü şehadetlerinin 4. yılında rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Çocuk sayılacak bir yaşta, 15 yaşında vatan uğruna şehit düşen Eren Bülbül, artık vatanın bir evladıdır. Onun adını unutturmamak için, başta çocuklarımız olmak üzere tüm milletimizin kalbinde yaşatmak için, ilçemizde yaptığımız, bölgenin en büyük çocuk parkına ismini verme kararı aldık. İnanıyoruz ki; bu Milletin tüm çocukları birer Eren Bülbül’dür. Vatan ve Millet her zaman size minnettarlık duymaya devam edecektir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım