Giresun Haberleri

Gençlik Merkezinde Yenileme Çalışmaları

0

Giresun Belediyesi tarafından bir yandan şehre yeni sosyal tesisler kazandırılırken, diğer taraftan da Belediye bünyesindeki tesislerin bakım ve onarımı yapılarak, vatandaşa daha güzel hizmet sunmaya gayret ediliyor. Bu kapsamda, şehrimizin önde gelen spor ve dinlenme tesisleri arasında yer alan Teyyaredüzü Gençlik Merkezinde bakım onarım çalışması yapıldı. Belediye ekipleri aydınlatma direklerinde bulunan yanmayan lambaları değiştirirken, futbol sahasındaki eskimiş kale ağlarını da yeniledi. Tesisin diğer eksikleri için de genel bir denetimde bulunuldu.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, belediye bünyesinde bulunan tesislerin bakım ve onarım çalışmalarının devam edeceği belirtilerek: “Ekiplerimizin saha gezilerinde yaptığı incelemelerde tespit edilen eksiklikler üzerine ekiplerimiz harekete geçerek tesislerdeki yenilemeleri gerçekleştiriyor. Halkımıza daha konforlu, daha modern tesisler sunmak için çalışıyoruz.” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım