Giresun Haberleri

Giresun Damadı İş İnsanı Yüksel Kaleci MHP MKY’de…

0

Giresun Görele İnanca kızı Sosyolog Sonay Tahmaz Kaleci’nin eşi, Giresun damadı Ülkü Ocakları Eski Başkanlarından iş insanı Yüksel Kaleci 18 Mart 2021 Perşembe günü Ankara’da yapılan MHP Olağan Kongresinde MKY’ye yeniden girdi.

Siyasete Ülkü Ocaklarında çekirdekten yetişen ve geçmiş yıllarda 1993-1996 arası Erenköy Ülkü Ocağı başkanlığı, 2004-2009 yılları arası Ülkü Ocakları İstanbul il başkanlığı, 18 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen kurultayda MYK üyeliği görevlerinde bulunmuş şimdi ise 18 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen kurultayda kendisine yeniden görev tevdi edilen Yüksel Kaleci aslen Rizeli.

Yüksel Kaleci aynı zamanda Giresun STK’sinin yüz akı BAYGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Tülay Tahmaz’ın da eniştesi. Lojistik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin ortağı, Giresun kızıyla evli olan Kaleci, Aybüke, Aybala ve Durali Uygur’un babası.

Giresun damadı, Karadenizli hemşerimiz Yüksel Kaleci’ye ülkemiz için üstlendiği görevin sorumluluğu çerçevesinde Türkiye’nin öncelikli menfaatleri doğrultusunda siyasi yaşamında başarılar dileriz.

Haber: Remzi Mamaşoğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım