Giresun Haberleri

Giresun Günleri Heyecanla Bekleniyor

0

Sadi Toygar tarafından hazırlanan, Gülsen Akyol Mutlu tarafından sunulan ve Mavi Karadeniz Televizyonunda yayınlanan ‘’Kültür Yolculuğu’’ programının bu haftaki konukları Giresun Medya Platformu yönetim kurulu üyeleri oldu. Gazeteciler Şaban Kutlu, Aydın Kömürcü ve Kazım Karaçoban ile ağırlıklı olarak 18-21 Kasım tarihleri arasında Yenikapı Etkinlik Alanında yapılacak olan Giresun Günleri, Giresun Çevre yolu, Çavuşlu çöplüğü, Giresun limanı, Eğribel Tüneli ile yolların durumu ile Giresun’un sorunları ile ilgili anket yapılması ve yöresel ürünler konuları görüşüldü.

Programa katılan gazeteciler Giresun Günlerinin bu sene heyecan ve merakla beklendiğini belirterek “Tam bir yöresel müzik festivali, yöresel tanıtımların olacağı ve yöresel lezzetlerin sergileneceği Giresun Tanıtım Günleri olacak” dediler.

Kemençe sanatçısı Ümit Yılmaz söylediği türkülerle programa renk katarken zengin türkü repertuarı ile dikkatleri üzerine çekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım