Giresun Haberleri

Giresun’da Ramazan Sokağına İlgi Büyük

Giresun Belediyesi, tarafından organize edilen ‘Ramazan Sokağı’na bu yıl da ilgi gösteriliyor.

0

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde açılan ‘Ramazan Sokağı’nda kurulan stantlarda zanaat ürünlerinden yerel gıda ürünlerine ve aktar ürünlerine kadar farklı çeşitler yer alıyor.

Vatandaşların, Ramazan ayının manevi atmosferini gönüllerince yaşamalarına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen program kapsamında, geçmişten günümüze kültürümüzün yansıtıldığı etkinlik ve oyunlar vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanıyor.

Özellikle Hacivat Karagöz oyunu yoğun istek üzerine iki seans gösterime girerken, Ramazan Sokağı’ndaki canlılık da dikkatlerden kaçmıyor. Öte yandan her günün programı ise Giresun Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından duyuruluyor.

Ramazan Sokağı etkinliklerine katılan aileler, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na da teşekkür ederek, “Ramazan’ın manevi iklimini bizlere yaşatan belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım