Giresun Haberleri

Giresun Vakfı’ndan Burak Elmas’a Hayırlı Olsun Ziyareti

0

Galatasaray Spor Kulübünün yapılan genel kurulunda başkan olarak seçilen iş insanı Burak Elmas ve ekibine Giresun Vakfı Yönetim Kurulu üyelerince bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Seyrantepe Türk Telekom Stadında gerçekleşen ziyarette Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ve Giresun Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundular.

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerinin Başkan Burak Elmas’a yapmış oldukları ziyarette, Giresun Vakfının üyesi Başkan Burak Elmas gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirtti. Giresunlu hemşerilerinin seçim süresince kendilerine vermiş olduğu destekten dolayı da teşekkürlerini ileterek, Galatasaray Kongre Üyeleri içinde hatırı sayılır sayıda Giresunlu bulunduğuna dikkat çekti.

Giresun Vakfı Başkanı Ahmet Dokumacı ve yönetim kurulu üyelerinin karşılıklı bilgi alış verişi ile süren toplantıda, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas bu yıl uzun bir aradan sonra Süper Lige çıkma başarısı gösteren Giresunspor’a futbolcu desteği sunacaklarını ifade etti. Başkan Elmas ayrıca, Giresunspor’un Süper Lig başlangıcında 30 milyon lira Futbol Federasyonu’ndan destek göreceğini, beraberlik ve galibiyetlere de maç başına destek alacağını belirterek, Giresunspor’umuzun başarılı olmasının kendilerini mutlu edeceğini söyledi. Başkan Elmas yakın zamanda yapılacak olan Kulüpler Birliği Başkanlığı için adaylık düşünmediğini, Türk Telekom Stadının yenilenen çimlerinin de ilk lig maçına yetişeceğinin müjdesini verdi.

Giresun Vakfı Yönetim Kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun kaldıklarını, ilk kurulduğu andan itibaren Giresun Vakfının bir üyesi olmaktan da gurur duyduğunu ifade etti. Başkan Elmas, Galatasaray camiasının büyük bir kuruluş olduğunu, sadece futbol kulübü ile değil, Galatasaray Lisesinden Üniversiteye diğer spor branşlarından Galatasaray Vakfına kadar onlarca birimin ilgi ve hizmet beklediğinin altını çizdi.

Yapılan ziyaret sonrasında Galatasaray Spor Kulübü başkanlığına seçilen Burak Elmas’a Giresun Vakfı Yönetim Kurulu adına bir çini vazo hediye edilerek hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra tekrar başarı temennisinde bulunuldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım