Giresun Haberleri

Giresun’un Her Beldesi Doğalgaz İstiyor

0

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın beraberindeki Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş ve Duroğlu Belediye Başkanı Halil Çetin ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti.

Bakanlığın Giresun ve ilçelerinde devam eden proje ve çalışmalarıyla ilgili bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade eden Milletvekili Kadir Aydın; “Yerelden aldığımız şikâyetler üzerine sahada şebeke çalışması devam eden doğalgaz yatırımlarıyla ilgili bazı aksaklıkların, gecikmelerin söz konusu olduğunu Sayın Bakanımıza ilettik. Kendileri de konunun takipçisi olacaklarını, aksaklıkların sahada yaşanmaması ve yatırımların ivedilikle bitirilmesi konusunda gerekli hassasiyeti göstereceklerini beyan ettiler. Ayrıca Duroğlu beldemizde de önümüzdeki süreçte doğalgaz planlaması yapılması ile ilgili Sayın Bakanımızın bir sözü oldu. İnşallah bunu da kendimiz bir müjde olarak alıyoruz. Yakın zamanda da bu süreçle ilgili bir takvimin açıklanacağını tahmin ediyoruz. Her daim milletimizin geleceği için gayret eden başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, değerli Bakanlarımıza ve yerelde bu işlerin takipçisi olan çok kıymetli Belediye Başkanlarımıza yaptıkları çalışmaları için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım