Giresun Haberleri

GİRMEP, Şampiyon Giresunspor’u Tebrik Etti

0

Giresunspor adını Süper Lig’e yazdırmasıyla birlikte camiada büyük bir mutluluk yaşandı. Bu gurur Giresun’un, hasret sonra erdi, herkes sevinç içinde 44 yıl sonra gelen mutluluğu yaşıyor.

Konuyla ilgili olarak Giresun Medya Platformu (GİRMEP) bir açıklama yaparak “44 yıl sonra süper lige yükselme başarısı gösteren Giresunspor yönetimini, teknik ekibi, futbolcuları ve taraftarlarımızı tebrik ediyoruz. Önümüzdeki sezon mücadele edeceği Süper Lig’de başarılar diliyoruz.

Kurulduğu yıldan sadece 4 yıl sonra zamanın süper ligine Adanaspor ile birlikte yükselen takımımız bu sefer yine bir Adana takımı olan Adana Demirspor ile süper lige merhaba demiştir. Giresunspor’umuz bileğinin hakkıyla bu işi başarmıştır.  Herkesin umudunu kestiği zamanda umudunu her zaman üst düzeyde muhafaza eden Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet ve yönetimini, teknik heyet ve futbolcularımızı, takımımızı her halükarda destekleyen siyasetçi ve idarecilerimizi, cefakâr seyircilerimizi ve taraftar gruplarımızı, soğuk sıcak demeden antrenman ve maçları izleyen basın emekçilerimizi, sponsorlarımızı ve adını anamadığımız taraftarlarımızı tebrik ediyoruz. Bu sonucun Giresun ve Giresunlulara hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Giresunspor’umuz, camiası ile kenetlendiği sürece süper ligde kalıcı olacağı inancımızı belirterek başarılar diliyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım