Giresun Haberleri

Görele Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarını Sürdürüyor

0

Küresel bir tehdit olan ve ülkemizde de hızla yayılmaya devam eden koronavirüse karşı Görele Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Virüse karşı gerçekleştirilen temizlik çalışmaları kapsamında, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin her tarafında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye olarak koronavirüse karşı başlatmış oldukları çalışmaların program dahilinde hızla devam ettiğini söyledi. Ülkenin çok ciddi bir süreçten geçtiğini belirten Erener, “Bu zorlu süreci birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte aşacağız. Belediye olarak virüsün ülkemize yayıldığı andan itibaren vatandaşlarımızın sağlığı için tedbirlerimizi aldık ve program dahilinde çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza çağrımız lütfen devletimizin ön gördüğü yasaklara uyalım ve virüsün yayılmasına engel olalım” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım