Giresun Haberleri

Hamza Türkmen’e Yeni Görev…

0

Öz Sağlık İş Sendikası Giresun Şube Başkanı Hamza Türkmen, Hak-İş Yönetim Kurulunun 26.01.2022 tarihli kararıyla Hak-İş Giresun İl Başkanı olarak atandı. Yaklaşık 11 yıldır çeşitli STK’larda başkanlık yapan Hamza Türkmen 2014 yılından bu yana Hak-İş Konfederasyonuna bağlı sendikalarda başkanlık yapıyordu. Üyesi olan 21 sendikanın 750 bin civarında  üyesiyle Türkiye’nin en büyük konfederasyonlarından birisi olan Hak-İş Konfederasyonu büyümeye devem ediyor.

Konu hakkında Öz Sağlık İş Sendikası’ndan yapılan açıklamada “Türkiye’nin 3. büyük sendikası olan Öz Sağlık İş Sendikası Giresun Şube başkanlığı görevini de sürdüren başkanımız Hamza Türkmen’i tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Bu onurlu görevini de başarılı bir şekilde yapacağına inancımız tamdır. Rabbim çıkmış olduğu bu kutlu yolda kendisine kolaylıklar versin. Emek camiasına ve kendisine hayırlı olsun” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım