Giresun Haberleri

Helal Olsun Kaymakam Bey…

0

Köy ziyaretlerine devam eden Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan sorunları yerinde tespit edip çözüme kavuşturuyor.

Arda, Suyurdu, Fevzi Çakmak ve Yeşilyurt köylerini ziyaret eden Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan köylerin ihtiyaçlarını yerinde inceleyip köy muhtarlarından aldığı bilgiler doğrultusunda sorunlarını çözüme kavuşturuyor.

Köy ziyaretleri esnasında ihtiyaç sahipleri ve hasta ziyaretlerini ihmal etmeyen Kaymakam Uzan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personelleri ile birlikte bizzat hane ziyaretlerine katılıp vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda gerekenleri yapıyor.

Alucra İlçemizin Yeşilyurt Köyü ziyareti esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Saraçoğlu ile birlikte Yeşilyurt köyü İlköğretim okulunu ziyaret eden Kaymakam Uzan Öğrenciler ile sohbet edip çeşitli armağanlar verdi.

Ayrıca uzaktan eğitime destek veren Hayırsever İşadamı Mustafa Paça tarafından gönderilen 20 adet tablet, Şevket Canikli İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda düzenlenen toplantıda Alucra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Saraçoğlu ile birlikte ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdı.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım