Giresun Haberleri

İhtiyaç Sahipleri İçin Maske Seferberliği

0

Görele Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından üretime geçilen maskeler, Görele Belediyesince ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz olarak ulaştırılacak.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek, bu zorlu süreçte elini taşın altına koyarak fedakarlık örneği sergileyen kurum müdürü, müdür yardımcıları ve usta öğreticilere teşekkür etti.

Görele Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından Belediye adına maske üretimine geçildiğini belirten Erener, “Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu salgında elini taşın altına koyan Görele Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından Belediye adına maske üretimine geçildiğini belirten Erener, “Bilindiği üzere tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Bu salgında elini taşın altına koyan Görele Halk Eğitim Merkezi usta öğreticileri tarafından maske üretimine geçilmişti. Belediye olarak bizlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ücretsiz maske ulaştırmak için maske talebinde bulunduk. Üretimi geçilen maskeler kısa zamanda belediyemize teslim edilecektir. Bizlerde bu maskeleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıracağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım