Giresun Haberleri

Kadir Aydın’dan Kardağ Su Ziyareti…

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın, Erimez Kardağ Doğal Kaynak Su fabrikasını ziyaret etti.

Şirket yetkililerinden bilgi aldığını ve fabrika personeline kolaylıklar dilediğini ifade eden Milletvekili Aydın; “Yağlıdere ilçemizde faaliyet gösteren Erimez Kardağ Doğal Kaynak Sularının günlük 1.000.000 LT üretim kapasitesine sahip olan tesisini ziyaret ettik. Tesiste şişelenen sular ülkemizin dört bir yanına dağılarak 50 şehirde tüketici ile buluşuyor. Giresun yaylalarında doğanın bize sunduğu bu güzel nimetin, milletimizin istifadesine sunuluyor olması son derece mutluluk vericidir. Tesiste 150 kişilik istihdamın sağlanmasında bölge insanının kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Firma yetkililerine ve çalışanlarına nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, işlerinde bereketli kazançlar diliyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım