Giresun Haberleri

Karabörk Köyü Mecra TV’de İzlenme Rekoru Kırdı

0

Aytaç Öksüz’ün moderatörlüğünü üstlendiği Sivil Toplum Saati isimli programın bu bölümün konukları Karabörk Köyü Derneği Başkanı Adnan Saatçi 17-18-19-20. dönem Giresun milletvekilimiz Yavuz Köymen, Karabörk Köyü Muhtarı Ali Kocaman ve Alucra ilçemizin Türk Halk Müziği sanatçılarından Ayhan Hastaoğlu oldu.

Ayhan Hastaoğlu tarafından söylenen yöre türküsü ile başlayan programa online bağlanan eski Giresun Milletvekili Yavuz Köymen 10 yaşına kadar Karabörk’te eğitim aldığını sonrasında Giresun’da eğitimine devam ettiğini vurgulayıp ilk milletvekili seçildiği günkü duygularını ifade etti. Köyüme İlçeme ve ilime iyi hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum dedi.

Karabörk Köyü Derneği Başkanı Adnan Saatçi ile olan anılarını da yer veren Köymen, köyümüze ve köylümüze vermiş olduğu hizmetleri yakinen takip ettiğini bu süreç içinde başarılı çalışmalar yaptığını “bundan sonrada mevcut projeleri ile yapacak olduğu hizmetler içinde başarılar diliyorum” dedi.

Sonrasında Karabörk Köyü Muhtarı Ali Kocaman canlı yayına alan Aytaç Öksüz Karabörk Köyüne Derneğinin ilçeye ve köye yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı. Programa online olarak katılan Karbörk Köyü Muhtarı Ali Kocaman “Dernek Başkanı Adnan Saatçi’nin köyümüz ve köylümüz için verdiği hizmetlerden memnunuz bundan sonraki çalışmalarında başarılı şekilde devam etmesini diliyorum” dedi.

Programda söz olan Karabörk Köyü Derneği Başkanı Adnan Saatçi “Pandemi tedbirleri kapsamında alınan tedbirler nedeni hizmetlerimize ara vermek zorunda kaldık. Bu arada biriken projelerimizi halkımızın hizmetine sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu bekleyiş içinde dinlenme fırsatımız oldu. Dinamik bir şekilde hemşerilerimize vereceğim hizmetler için artık gün sayıyoruz. Canlı yayında, izleyerek desteğini ve yorumlarıyla varlığını gösteren herkese teşekkür ederim. Güzel bir yayın oldu, emeği geçen Zafer Tahmaz ve ekibine, sunucu kardeşimiz Aytaç Öksüz’e, yöremizin sanatçısı Ayhan Hastaoğlu’na, yayına canlı bağlantıyla katılan Milletvekilimiz Yavuz Köymen’e ve Muhtarımız Ali Kocaman’a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım