Giresun Haberleri

Koray Aydın Bugün Giresun’da Rozet Takacak…

0

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Abdulkadir Eroğlu yaptığı açıklamada; “19 Aralık Pazar saat 13.00 da İYİ Parti Teşkilatlanma Başkanı ve Ankara Milletvekilimiz Sayın Koray Aydın’ın katılacağı geniş katılımlı bir tören yapılıp, partiye yeni katılan arkadaşlarımıza sayın milletvekilimiz Koray Aydın tarafından rozet takılacaktır.

Katılımın üst seviyede yaklaşık 500 kişi olacağı öngörülmektedir. Son aylarda partimize yoğun bir ilgi sizler tarafından da fark edilmiş olacaktır. Üye sayımız her geçen gün artmakta ve de üye olmak isteyenler kendileri gelmektedir. Daha çok AKP den istifa vardır. Sahil ilçelerinde ve köylerde AKP’ye ilgi kırılmıştır. Önümüzdeki dönemde buna paralel olarak köylere öncelik verilmesi düşünülmektedir.

AKP’nin memleketi yönetemediği açıktır. Döviz tutulamamakta, ekonomiye güven sıfır olup, hükümete güven kalmamıştır. Ekonominin de, memleketin de tek çaresi hemen seçimdedir. Seçim olunca en azından hükümeti kuran güven tazelemiş olacaktır. Hukukun olmadığı yerde güven de adalet de olmaz adalet olmazsa devlet olmaz.

Enflasyon devletin TÜİK rakamlarındaki gibi hiç değildir. Kimse de inanmamaktadır. Enflasyon rakamlarını ENAG Bağımsız Enflasyon Araştırma Grubundan takip etmek lazımdır. Enflasyon yüzde 50’dir. Yılbaşında memur ve emeklilere en az yüzde 50 enflasyon yüzde 10 da refah payı ile yüzde 60 zam verilmelidir. İşçi köylü ve emekli bu ekonomik şartlarda ezilmişlerdir. Derin yoksulluk diye ekonomiye yeni bir kavram eklenmiştir. 5 milyon kişi işsizdir. Ekonomik sıkıntı esnafı bunaltmış ve icralık dosyalar 5 milyon kişi artmıştır.

İnşallah iktidarımızla bu adaletsiz gidişe ve fakirliğe son vereceğiz. Bu vesile ile Teşkilatlanma Başkanımız Koray Aydın beye hoş geldiniz diyorum” dedi.

Haber: Ali Şükrü Kara

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım