Giresun Haberleri

MHP Alucra İlçe Kongresi Yapıldı

0

Milliyetçi Hareket Partisi Alucra ilçe kongresi yapıldı. Tek liste halinde yapılan kongrede Mete Metinyurt yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

MHP İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Yılmaz, İl Başkan Yardımcısı Alucralı hemşerimiz Av.Ömer Eşgünoğlu, Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar, Çamoluk Belediye Başkanı Fatih Düz, CHP Alucra ilçe başkanı Osman Seferoğlu, MHP İl yönetim kurulu üyeleri, MHP İlçe başkanları, ilçe yönetimi ve çok sayıda teşkilat mensubunun katılımı ile yapılan kongrede birlik ve beraberlik mesajları verildi.

“İstiklal için birlik, İstikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak” teması ile yapılan kongrede İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin kongre için göndermiş olduğu mesajını okudu. Devlet Bahçeli’nin Alucra’yı her konuda yakından takip ettiğini, Alucra Belediyesinin her konuda destekçisi olacağını ileten il başkanı kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okumasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşekkülüne geçildi. Ardından geçmiş döneme ait faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu. Tek liste halinde gidilen seçimde oyların tamamını alan mevcut başkan Mete Metinyurt, tekrar ilçe başkanı seçildi.

İlçe başkanı Mete Metinyurt, başta il başkanı ve yönetimi olmak üzere tüm MHP’li gönüldaşlarına bu göreve yeniden layık gördükleri için teşekkürlerini etti. Alucra’nın birlik beraberliği içinde hareket edeceklerini söyleyen Metinyurt, ilçe yönetimiyle hemşerilerimizin hizmetlerinde olduklarını söyledi.

Alucrahaber.com / Kadir Bekiroğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım