Giresun Haberleri

Millete Hizmet Yolunda Yürümeye Devam Ediyoruz

0

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı geçtiğimiz hafta yapılan il kongresi için emeği geçenlere ve katılanlara teşekkür ederek gelecek dönem çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Birlik ve beraberlik içerisinde 7. Olağan İl Kongremizi gerçekleştirdik. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla göreve seçildik. 7. Olağan İl kongremiz, 2023 yolunda teşkilatımız için taze bir başlangıç, güçlü, genç ve dinamik bir yenilenmenin başlangıcı olmuştur.

Kongre sürecimizde; şahsıma İl Başkanlığı görevini tevdi eden ve video konferans yöntemiyle kongremize katılarak bizleri onurlandıran, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, desteklerini esirgemeyen; Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir’e, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Nurettin Canikli’ye, Karadeniz Bölge Koordinatörümüze, İl Koordinatörümüze, İl Milletvekillerimiz Sayın Cemal Öztürk’e, Sayın Kadir Aydın’a ve Sayın Sabri Öztürk’e şükranlarımı sunuyorum.

Kongremize gönderdikleri telgraf mesajla desteklerini belirten Genel Başkanvekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş’a, Sayın Bakanlarımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve milletvekillerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

Hep birlikte, millete hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz. Bu yolda gerçekleşen bayrak değişimleri ise gücümüze güç katıyor. Yeni bir döneme başladığımız bu günlerden itibaren, yönetim kurulumuz ve kongresini tamamladığımız 16 ilçe teşkilatlarımızla birlikte, memleketimizi daha da ileriye taşıma gayretinde olacağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Giresun’umuza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında, hep birlikte büyük milletimize hizmet etmeye, 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için bıkmadan, usanmadan, yorulmadan İnandığımız Yolda Yürümeye ve çalışmaya devam edeceğiz.

Her kongre partimizde yenilenmeyi de getirir. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarımıza bugüne kadar sundukları katkı için teşekkür ederken, yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum.

Kongremizin her aşamasında bizlerle birlikte olan, gerek arayarak, gerek mesaj yoluyla ve sosyal medyadan hayırlı olsun temennilerini bizlerle paylaşan kıymetli hemşerilerime desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Giresun’umuz için hayırlı olmasını diliyor, herkesi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım