Giresun Haberleri

Milletimiz Kararını İstikrardan Yana Kullanacaktır

0

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Ekrem Faruk Civelekoğlu; “Kriz yaygarası çıkaranların dönemlerini de çok iyi biliyoruz. Büyüyen ve gelişen Türkiye’miz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile enerjiden ekonomiye tam bağımsız olarak ilerlemeye devam edecek.” dedi.

Civelekoğlu, Giresun’da bir siyasi parti milletvekilinin 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası ‘kriz çıkacak’ yaygarasının gerçeği yansıtmadığını, bu ifadelerin ekonomik verilere de dayanmadan siyasi propaganda amaçlı yapıldığını kaydetti.

Civelekoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 21 yıldır yerli ve milli imkânlarla dört koldan Türkiye’nin geliştiğini, gıpta ile bakılacak bir ülke haline geldiğini belirterek, “Enerjiden ekonomiye tam bağımsız Türkiye için ‘Doğru Adımlarla Yola Devam’ diyoruz. Ülkemiz koronavirüs, deprem, sel ve yangın gibi çok ciddi sınavları vatandaşlarımızın cebine yansıtmadan başarıyla vermiştir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, 2023 hedeflerimizle cumhuriyetimizin ilk 100 yılında yapılanları, üçe, beşe, ona katlayan eser ve hizmetleri ülkemize kazandırdık. Gelişmiş ülkeler dâhil tüm dünya kriz dalgaları ile boğuşurken Türkiye’nin yatırım, istihdam, üretim, ihracat, cari fazla yoluyla büyüme noktasındaki hedeflerine ulaşmıştır. Kamu personellerimize, işçi kardeşlerimize, memurlarımıza yapılan zamlar ve refah payları ortadadır.

Cumhurbaşkanımız Temmuz ayında asgari ücret oranının yeniden belirleneceğinin sinyallerini vermiştir. Türkiye Yüzyılı vizyonuyla da cumhuriyetimizin yeni yüzyılında dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına girme hedefiyle çok daha büyük başarıları kovalamaya başlamıştır. Doğalgazımız, TOGG’umuz, Gabar Petrolümüz, altın rezervlerimiz ve savunma sanayimizdeki yatırımlar ve ülkemizin ekonomisine kazandırılan bu eserler ülkemizin refahı ve ziyadesiyle geleceği için çok önemlidir. Daha neyin hesabını yaparak, bu ülkede kriz çıkacak yaygarası yapılıyor bilmiyorum. Artık CHP zihniyeti ile yönetilmeyen bir ülkemiz var. Artık ihracat rakamlarıyla rekorlar kıran bir Türkiye var. Türkiye Yüzyılına yakışacak bir Türkiye var. Bunu da milletimiz 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde göstermiş, meclis çoğunluğunu ‘Cumhur İttifakı’na vermiştir. Yine Cumhurbaşkanımıza da tam destek vermiş, rakibine fark atmıştır. Açıkça belli ki milletimiz CHP yönetimini istemiyor, çünkü CHP’nin geçmiş yönetimlerini çok iyi biliyor.” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım