Giresun Haberleri

Milletvekili Aydın Görele’de Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın Görele ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Aydın burada yaptığı konuşmalarda “Esnafımızı ziyaret ederek işlerinde bereketli kazançlar diledik, hemşerilerimizin hal ve hatırını sorduk. Kemençenin doğduğu toprakların güzel yürekli insanlarına selam ettik. Hemşerilerimizin istek, talep ve önerilerini not aldık. Milletimize hizmet sorumluluğunun bilincinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 1 Ekim’de gazi meclisimiz açılacak. Bu süre zarfını verimli kullanmak adına hemşerilerimiz ile bir aradayız. TBMM açıldıktan sonrada yine hemşerilerimiz ile ara ara birlikte olmaya devam edeceğiz. Çalışma yerimiz Ankara olsa da yaşam alanımız Giresun’dur. Giresun’un doğasını, iklimini ve insanını seviyoruz. Ne mutlu bize ki cennet tadında bir memleketimiz var. Bu memleketin her ilçesi ayrı güzeldir. Bu güzel coğrafyaya hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur. Göreleli hemşerilerimize samimi muhabbetleri ve nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım