Giresun Haberleri

Milletvekili Aydın Şebinkarahisar’da Ziyaretlerde Bulundu

0

AK Parti Giresun Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi Av. Kadir Aydın; Ak Parti İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı, AK Parti İl ve İlçe Yöneticileri ile beraber Şebinkarahisar’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan ve yapımı tamamlanan Şebinkarahisar Açık Yüzme Havuzunu inceleyen Aydın, fiziki koşullarında yenileme ve iyileştirme ihtiyacı bulunan Şebinkarahisar Çim Sahası içinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ve beraberindeki heyetle istişarede bulundu. Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde Türkiye genelinde düzenlenen “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi kapsamında Şebinkarahisarlı gençlerin yüzme öğrendiğini ifade eden Milletvekili Aydın;” Sporu tabana yaymak ve gençlerimizin spora olan ilgi ve yeteneğini keşfetmek için önem arz eden faaliyetlerin her zaman destekçisi olduk. Bu projeler kapsamında yetişecek Şebinkarahisarlı gençlerimizin ülkemizi uluslararası arenada temsil edecek başarıya ulaşacaklarına yürekten inanıyorum” diye ifade etti. Şebinkarahisar köy muhtarlarıyla da bir araya gelen Milletvekili Aydın, köylerdeki sorunlar ve talepler üzerine istişarede bulunduklarını dile getirdi.

Her gittiği ilçede Sivil Toplum Kuruluşlarını es geçmeyen AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın; sırasıyla Şebinkarahisar Ziraat Odası Başkanı Muhlis Arslan’ı, Şebinkarahisar Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkan Vekili Dursun Mantarcı’yı, Şebinkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bahattin Altürk’ü ve Şebinkarahisar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Sezai Yeşilbağ’ı ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Murat Bölük’ü ve yönetimini de ziyaret eden Aydın, Batı Karadeniz bölgesinde meydana gelen sel felaketinin yaralarını sarmak için Şebinkarahisar Belediyesi ve Şebinkarahisar Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Yardım Kampanyası Teslimat Noktasını ziyaret ederek kampanyaya katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Şebinkarahisar ilçesinin tarihi ve kültürel önemine dikkat çeken Milletvekili Aydın;” Her yanı tarih ve kültür kokan Şebinkarahisar ilçemizde hemşerilerimizle bir araya geldik. Bu güzide ilçemiz bölgenin en eski medeniyetlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Bölgemizdeki önemli yatırımlara da ev sahipliği yapan Şebinkarahisar ilçemiz, bulunduğu konum itibariyle büyük öneme sahiptir. İlçemiz gerek esnafıyla gerek sokaktaki vatandaşıyla mertliğin, samimiyetin ve kardeşliğin adresi konumunda. Doğasından ve ikliminden ötürü müdür bilinmez; bu coğrafyanın insanı bir, beraber ve kardeş olmanın huzurunu bizlere hissettiriyor. Şebinkarahisar’da gerek İlçe Başkanımız ve yönetimi gerekse Belediye Başkanımız omuz omuza vererek “Şebinkarahisarlı hemşerilerimize nasıl daha güzel hizmet ederiz” gayretinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Bizlerde bu hizmetlerin önünü açmak, işlerini kolaylaştırmak için bütün gayretimizle ilçe yöneticilerimizin yanında yer alıyoruz. Hep birlikte bakanlıklarımız ve ilgili kurum ve kuruluşlarımız ile yatırımların takibini sürdürüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bütün Şebinkarahisarlı hemşerilerime samimi karşılamaları ve nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım