Giresun Haberleri

Milletvekili Emine G. Emecan’ın Testi Pozitif Çıktı

0

CHP İstanbul Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi, Emine Gülizar Emecan’ın yaptırdığı corona testi pozitif çıktı.

Giresun camiasının sevilen isimlerinden, camiamıza her daim maddi ve manevi katkılarıyla hep ön planda bulunan, hemşeri dayanışmasında, kaynaşmasında, birlik ve beraberliğinde, hizmette, çözüm önerilerinde, düğününde, bayramında, cenazesinde insanüstü davranmışlar sergileyen, beşeri iletişimlerini eksik etmeyen, kibir abidesi olmayan, göründüğü gibi olan, olduğu gibi görünen, siyasete yeni bir renk katan, hanımefendi kimliği ile her kesimin takdirini gören hemşerimiz, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan’ın, yaptırdığı Covit-19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Eşi değerli hemşerimiz, Giresun STK’larının simge isimlerinden Zeytinburnu Eski Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan’la yapılan telefon görüşmesi ile teyit edilen hastalık tanısı sonrası Milletvekili Emecan evinde istirahat çekildiği öğrenildi. Milletvekili Emecan’ın herhangi bir sağlık sıkıntısı olmaması ve genel durumunun iyi olması memnuniyet yarattı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım