Giresun Haberleri

Park Açılışları Devam Ediyor

0

Giresun Belediyesi tarafından; çocuk oyun alanı, spor alanı, park, bahçe ve yeşil alan konusunda sürdürülen çalışmalar neticesinde şehirdeki park sayısı hızla artıyor. Bu kapsamda Kayadibi Mahallesi’nde Ortaokulun bahçesinde bulunan park yenilenerek hizmete açıldı. Park açılışında çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, mahalle halkı parkın yenilenmesinden dolayı Başkan Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

 

Hızla yapılaşan ve şehirleşen Giresun’u daha yeşil ve daha çok nefes alan mekanlarla donatmak istediklerini belirten Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Halkımızın rahatça eğlenip dinlenebileceği sosyal yaşam alanlarının sayısını hızla arttırıyoruz. Hem merkezde hem de kenar mahallelerimizde parklar yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Amacımız başta çocuklarımızın eğlenecekleri alanları çoğaltmanın yanında vatandaşlarımızın da aileleri ve çocuklarıyla hoş vakit geçirip dinlenecekleri günün ve haftanın yorgunluğunu üstlerinden atacakları sosyal alanların sayılarını her geçen gün çoğaltmak’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım