Giresun Haberleri

Prof. Dr. İbrahim Balcıoğlu’nun Eşi Hakka Yürüdü

0

Giresun Dergisi yazı ailesinden Konsültasyon Köşesinin yazarı değerli hocamız bilim insanı, saygıdeğer bir ağabeyim, kıymetli bir hemşerimiz, varlığı ile her zaman gurur duyduğumuz, hemşerilerimize ve tüm insanlığa tıp alanında şifa dağıtan, Türkiye’nin sayılı Psikiyatri Uzmanlarından ve aynı zamanda Dâhiliye Uzmanı olan Prof. Dr. İbrahim Balcıoğlu‘nun değerli eşleri, hanımefendi Fizyoterapist Figen Balcıoğlu bir süredir tedavi gördüğü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde doktorların ve tıbbın tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak Hakkın rahmetine kavuştu.

Beklenmedik bir zaman diliminde yakalandığı illet bir hastalığın pençesinden kurtarılamayan muhterem hanımefendi Giresun gelini, yengemiz Figen Balcıoğlu’na Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır diliyorum.

Ruhu şad, mekânı cennet olsun. Nur içinde yatsın. Allah merhume Figen hanımı Peygamber efendimize komşu eylesin. Cennetinde ağırlasın. Dua etmekten başka çaremiz yok.

Değerli Hocama birbirinden değerli iki evladına sabır ve metanet diliyorum, derin acılarını paylaşıyorum. İyi bir insan ve hatun bir kişi olduğuna şahitlik ederim.

Cenazesi bugün İstanbul’dan Giresun’un Bulancak ilçesi İnece Köyü’ne götürülecek olup aynı köyde 1 Nisan 2021 Perşembe günü saat 14.00’de toprağa verilecektir.

NOT: Pandemi koşulları nedeniyle İstanbul’da herhangi cenaze töreni düzenlenmeyecek olup merhumenin aziz naaşı cenaze aracı ile bugün saat 16.00 gibi Giresun’a yolcu edilecektir.

Değer Hocamız ve iki evladı ise Giresun’a İstanbul’dan Giresun’a hareket etmişlerdir.

Haber/Yorum: Remzi Mamaşoğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım