Giresun Haberleri

Rektör Telekonferans Yöntemiyle Öğrencilerle Buluştu

0

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can üniversitemize bağlı akademik birimlerin en başarılı öğrencileriyle telekonferans yöntemiyle bir araya gelerek sohbet toplantısı gerçekleştirdi.

Can konuşmasında, “Salgın dolayısıyla sizlerden ayrı kaldık. Sizler de yaklaşık iki ayı aşkın süredir okulumuzdan ayrı kaldınız. İnşallah bu salgın sürecini kısa zamanda geride bırakıp sizlerle yeniden bir araya geliriz. Şu süreçte bir şeyi çok iyi anladık ki üniversite sizlerle güzel. İlk kez tecrübe ettiğimiz yıpratıcı bir süreç yaşıyoruz. Ailenin, anne babanın, kardeşliğin ve dostluğun anlamını bu süreçte daha iyi kavrıyoruz. İnşallah bu salgın hem dünyanın hem de ülkemizin üzerinden bir an önce uzaklaşır” ifadelerine yer verdi.

Rektör Can, toplantının devamında öğrencilerin bu süreçte yaşadıkları sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulunarak, öğrencilere en yakın zamanda okulda, sağlıkla bir araya gelmek temennisinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım