Giresun Haberleri

Şebinkarahisar Güzel Yarınlara Hazırlanıyor

0

Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı yeni projelerini halkının hizmetine sunmaya devam ediyor. Art arda gelen hizmetleri sonu gelmeden yeni projeleri ile gündeme gelen Şahin Yılancı  altyapısı tamamlanan bölgelerin üst yapısına estetik katarak halkın beğenisine ve hizmetine sunuyor.

Şebinkarahisar ilçesinde bulunan “Giresun Caddesi” nin üst yapısı tamamlandıktan sonra İlçenin estetiğine değer katan modern aydınlatma direkleri dikkatleri üzerine çekti.

 

Avutmuş Mahallesinin merkezi kabul edilen Köprübaşı Mevkiinde gurbetçilerin ve misafirlerin huzur bulacağı bir ortam hazırlığı içinde olan Yılancı yeni projelerini hayata geçirmek için teknik heyeti Hüseyin Albayrak, Türk ahşap işçiliğinde ilk akla gelen Ali Demirci, İl genel meclis üyesi Alaattin Önal ve Avutmuş Mahalle Muhtarı Hakan Gürsoy ile yerinde incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Yılancı daha güzel yarınlar için yeni projelere start verdi.

Haber: Yavuz Kayacık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım