Giresun Haberleri

Şenlikoğlu Mahalle Halkının Kahvaltı Davetine Katıldı

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu mahalle halkının daveti üzerine kahvaltı programına katıldı. Hacısiyam Mahallesi Yolvermez Sokak’ta yapılan yenileme çalışmasından memnun kalan mahalle sakinleri Başkan Şenlikoğlu ile kahvaltıda buluşarak, yapılan çalışmadan dolayı Şenlikoğlu’na teşekkür etti.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise tüm mahallelerin planlamasını yaptıklarını belirterek: “Göreve geldiğimiz günden bu yana, Giresun’umuz ve mahallelerimizle ilgili bütün sorunlarımızı ele aldık, çalışmalarımıza başladık ve devam ediyoruz. Giresun değişecek, dönüşecek. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Giresun Belediyesi olarak her işi en ince ayrıntısına kadar düşünerek, danışarak, paylaşarak yapıyoruz. Halkımızla bir araya gelerek yapacaklarımızı, yaptıklarımızı paylaşıyoruz. Biz hizmet etmekten, şehrimizin güzelleştirmekten onur ve gurur duyuyoruz. Bizlere olan bu inanç sürdükçe, Allah sağlık verdikçe halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım