Giresun Haberleri

Şükrü Başkan’a “Giresun Günleri” Davetiyesi Verildi

0

Giresun Federasyon Genel Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kurulu, 18-21 Kasım tarihlerinde Yenikapı Etkinlik Alanında yapılacak 14.Giresun Günleri etkinliği için Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret ederek Giresun Tanıtım Günlerine davet ettiler.

Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş, sıcak ilgi ve alaka için Başkan Genç’e teşekkür ederek kendisini etkinlikte görmekten onur duyacaklarını söyleyerek federasyon çalışmaları ve Giresun tanıtım günleri hazırlıkları hakkında bilgi verdi.

Başkan Muhterem Memiş, “İstanbul’da yüzbinlerce insanın katıldığı en büyük STK organizasyonu olan Giresun Tanıtım günleri Giresunluların gurur duyacağı bir marka oldu. Kültürel ve siyasi anlamda da bir etkinliğe ev sahipliği yapacaklarını Giresun Tanıtım Günleri’nin bu yılki temasının müzik olduğunu vurgulayarak  ‘’Giresun gabuğunu gırdı’’ efsane sloganı ile Giresunlunun Kalbi Yenikapı’da atacak” dedi.

Başkan Genç, Giresun Günleri etkinliğine katılmaktan onur duyacağını, davet için teşekkürleri sunarak her yıl olduğu gibi yine ekip olarak katılacaklarını belirtti. Giresun Federasyonu’nun çalışmalarının daha geniş kesimlere yayılmasını ve siyaset üstü bir sivil toplum kuruluşu olarak tüm kesimleri de kucaklaması gerektiğini söyleyen Başkan Genç, Muhterem Memiş başkanlığındaki Giresun Federasyonu bu konulara titiz davrandıklarını, çalışmalarını beğendiklerini, Yenikapı Giresun Günlerinde Sarıyer Belediyesi olarak stant açacaklarını belirterek başarı dileklerinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım